Par mums

Pakalpojumi

Kontakti

Cenrādis

Aktualitātes

Saule un vasara

Ir vasara atpūtas un atvaļinājumu laiks. Sinoptiķi sola karsti un saulainu laiku ar skaidrām un zilām debesīm. Kā to pareizi sagaidīt?

Katru gadu Latviju pāršalc traģēdiju lavīna sakarā ar nelaimes gadījumiem uz ūdens. Vēršam Jūsu uzmanību uz šo problēmu.

Tādēļ mēs aicina iedzīvotājus būt ļoti uzmanīgiem atpūšoties gan uz ūdens, gan atrodoties pie tā un, rūpējoties par savu drošību, ievērot elementāru piesardzību, jo arī laba peldēt prasme ne vienmēr spēs paglābt nelaimē. Kā liecina statistika peldsezonas laikā visbiežāk noslīkst jauni vīrieši. Cilvēki, kuri slikti peld ir piesardzīgāki, cenšas turēties tuvāk krastam, nepeldēt dziļumā. Savukārt labākie peldētāji ir par sevi pārliecināti, taču neiedomājas, ka uz ūdenī var saraut krampji, rasties problēmas ar sirdsdarbību, vai arī var sapīties ūdenszālēs vai zvejnieku tīklos.

Mēs iesakām, kas būtu jāievēro, lai uz ūdens nenotiktu nelaime. Šie padomi ir it kā ļoti vienkārši un visiem zināmi, taču veidoti tie ir ņemot vērā konkrētus gadījumus, katra šā vienkāršā ieteikuma neievērošana ir prasījusi kāda cilvēka dzīvību: